fbpx
Atatürk
Anasayfa | Kişisel Verilerin Korunması | İletişim  +90 850 247 0 742 info@ukeb.com.tr>

Biz Kimiz?

Nasıl Başladık?

2006 yılında ‘’fark yaratacak’’ çocuklar yetiştirmek üzere kapılarını açan Küçük Kulüp,  bugün sahip olduğu değerleri bir adım daha öteye taşıyarak yepyeni bir eğitim modeli ile ilk ve ortaokul sürecini kapsayan UKEB Okulları’nı hayata geçiriyor.

“NASIL BİR EĞİTİM?”

UKEB Okulları, fiziksel, sosyal koşulları ve eğitim felsefesi ile ‘’çocuklarımızı merkezine’’ alıyor. Bugüne kadar idealimiz olan tutkulu, soran, sorgulayan; bütüncül düşünme, sentez yapabilme yeteneği ile donanmış, paylaşımcı, ekip ruhuna sahip, iletişim yeteneği güçlü bireylerle kurulmuş bir geleceği yaratmak için hazır. Farklı ülkelerin eğitim kurumları ile ortak programlar, projeler, kamplar ve festivaller geliştiren UKEB Okulları, ulusal değerlerimizden uluslararası değerlere bir köprü misyonunu da üstleniyor.

Çocuklarımızın yeni kültür ve bakış açıları ile tanışmalarını, akademik düzeylerini geliştirmelerini de sağlayacak olan bu etkinlikler, yaşayarak öğrenmenin de örneğini oluşturuyor. Dünya insanı olma yolunda en önemli aşamalardan birini oluşturan yabancı dil eğitiminde de fark yaratan UKEB Okulları, müfredatında bulunan yabancı dilleri öğrencilerinin hayatın her alanında kullanabilmeleri için sahne sanatlarından müzik orkestralarına, uluslararası projelerden sınıf ortamına kadar aktif olarak kullanacakları alanlar yaratıyor.

 

Bize Ulaşın


NEDEN?

Sizce çocuklar hayatlarının en değerli yaşlarını nerede geçiriyorlar?

Haklısınız okulda…

Ukeb Okulları, çocuklarımızın bu süreci kaygıyla değil, tutkuyla yaşamaları için kendilerini güvende ve değerli hissedecekleri bir ortam sunuyor. Burada zihinleri sevgi ve özgürlükle beslenip gelişiyor. Ukeb Okulları’nın psikologları ve gelişim uzmanları tarafından hazırlanan EDP (Emotional Development Program/Duygusal Gelişim Programı) ile öğrenciler, bireysel özelliklerine, öğrenme stillerine uygun programlarla kendilerini en doğru şekilde ifade etme ve bu sayede başarılı olma olanağına kavuşuyor.

 

Online Başvuru

EĞİMDE GELECEK?

“MEĞER BİLİM, MATEMATİK NE KADAR DA EĞLENCELİYMİŞ” diyor insan!

Yıllardır dünya çapında onay gören, değerli akademisyenlerin hazırladığı bilim öğrenme modeli Mind & Science Programını okul öncesi eğitimde başarıyla uygulayan UKEB Okulları, şimdi de çocukların o muhteşem hayal güçlerini somut değerlere dönüştürmelerine olanak sağlayacak DİNAMİK STEAM GARAJLARI’ nı kuruyor.

Uzman Mentorlar, akademisyenler, öğretmenler eşliğinde fen, teknoloji, mühendislik ve matematik temel bilgilerini kullanarak çeşitli mühendislik tasarımları, bilgisayar, kod yazılım programları, robot tasarım uygulamaları, teknoloji, matematik, mekatronik etkinlikleri, girişimcilik, ustalık, marangozluk gibi birbirinden önemli ve yaratıcı çalışmaların gerçekleştirileceği DİNAMİK STEAM GARAJLARI, UKEB vizyonunun tipik bir örneği.

 

 

Mind % Science Programı


BİRLİKTEN DOĞAN GÜÇ

Burası UKEB,

Burada mutluluğu tanıyan, hayat başarısına sahip, aklı duygularına rehberlik eden, özgün ve özgür olarak yetişecek çocuklara;

Alanında uluslararası başarılara imza atmış seçkin akademisyenler,

Kariyerini çocuklara ve eğitime adamış Filiz Ulusoy,

İzmir’in en köklü kuruluşları arasında yer alan Sepici Holding’in sahipleri Sepici Ailesi

rehberlik edecek, ilham verecek…

 

EĞİTİM KADROMUZ