fbpx
Atatürk
Anasayfa | Kişisel Verilerin Korunması | İletişim  +90 850 247 0 742 info@ukeb.com.tr>

İLKOKULDA BEDEN EĞİTİMİ DERSİ İNGİLİZCE OLARAK YAPILDI

JUMP START

Jump Start

Öğrencilerimizin yabancı dili günlük hayatın bir parçası olarak yaşamalarını sağlamak amacıyla 1., 2. ve 3. sınıf öğrencilerimiz 15 Aralık 2017 Cuma günü Beden Eğitimi dersini native speaker eşliğinde ve yabancı dilde yaptılar.

Jump Start Programı* doğrultusunda ve Ryan O’Mahony ile Yonca Temizocak önderliğinde yürütülen etkinlikle, öğrencilerimiz, temel hareket becerilerini geliştiren ve sağlıklı, aktif ve mutlu zaman geçirmesini sağlayan bir deneyim yaşadılar. Eğlenceli oyunlarla lokomotor becerilerini (zıplama, koşma, denge, esneklik, vb.) geliştiren öğrencilerimiz, doğru fırlatma tekniklerinin kullanıldığı temel spor becerilerini de pekiştirdiler. Bütün etkinliğin yabancı dilde olması da ayrı bir kazanım oldu.

*Jump Start is a fun, English-speaking program for 2.5 – 9 year-old children that develops fundamental movement skills and introduces new sports, and encourages children to live a happy healthy life. The program has been brought from Australia to Turkey and designed the “Australian way”, which is to participate in and have a natural appreciation and enthusiasm for physical activity. The program is in English by native English speakers, and the objective is to create a fun and relaxed environment to encourage English through natural conversation.