fbpx
Atatürk
Anasayfa | Kişisel Verilerin Korunması | İletişim  +90 850 247 0 742 info@ukeb.com.tr>

OKUL TAKIMLARIMIZ TÜRKİYE FİNALLERİNDE

Başarılar Üst Üste

Okulumuz Yıldız Satranç ve Hentbol Takımları büyük bir başarı göstererek İzmir Finallerini geçerek Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.
Okulumuz Yıldız Hentbol Takımımız İzmir Bölge Maçlarının ardından İzmir Finallerinde oynadığı 5 maçı da kazanarak son maçın sonucuna bağlı olmaksızın Türkiye Finallerine katılmaya hak kazandı. Beden Eğitimi Öğretmeni Sezgi Eriten önderliğinde büyük başarıyı kazanan öğrencilerimizle gurur duyuyor ve kendilerine Türkiye Finallerinde başarılar diliyoruz.
Hentbol Takımımız: Deniz Dost, Emir Girgin, Emir Taha Gökçe, Alkım Kuzey Barlas, Ayhan Doğan Alçı, Fethi Deniz Karaağaç, Boran Demir Engel, Kuzey Nohut, Utku Gez, Ulaş Arda Macit, Teoman Gören, Kemal Efe Sarohan.
Okulumuz Yıldız Satranç Takımımız 14-18 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilen İzmir Finallerinde 62 takımın arasında İzmir 2. olarak Türkiye Finallerine katılmaya hak kazandı. Satranç Öğretmeni Fırat Salepçi önderliğinde gösterilen bu büyük başarıdan dolayı öğrencilerimizi kutluyor ve kendilerine Türkiye Finallerinde başarılar diliyoruz.
Satranç Takımımız: Yağızefe Uğurlu, Mustafa Emre Bulut, Emrecan Sarıkaya ve Efe Atilla Tanç.