fbpx
Atatürk
Anasayfa | Kişisel Verilerin Korunması | İletişim  +90 850 247 0 742 info@ukeb.com.tr>

“p3” PROGRAMI 2019 FİNALİ YAPTI

Eğitim & Sanat İç İçe: İlk Dördün Vakfı

“p3” Veli Eğitim Programımızın 2019 finali URLA Barbaros Köyünde İlk Dördün Vakfı’nda yapıldı. Velilerimizle birlikte hem güneşli bir günde Barbaros Köyünün güzelliklerini görme, hem de İlk Dördün Vakfı’nın yaşam mücadelesi veren şair, yazar, ressam vb sanatçılara verdiği destek, korunmaya muhtaç çocukların bu sanatçılarla birlikte ortak etkinlik oluşturmaları hakkında  farkındalık kazandık. Detaylı bilgi için ; http://ilkdordun.org/

Etkinliğin ikinci yarısında ise, aynı zamanda okulumuzun sanat danışmanı olan yazar Gülşah Elikbank ile edebiyat sohbeti vardı. Siyah Nefes, Mavi Dağ, Kızıl Ölüm, Aşkın Gölgesi, Yalancılar ve Sevgililer, Hesaplaşma, İhtimal, Uykusuzlar, ve Aşıklar Gece Ölür gibi yetişkinler için yazdığı kitapların yanı sıra çocuk ve gençler için yazdığı, Rüya Takım- Medusa’nın Pusulası, Zehirli Hayal adında kitaplarının yazarı edebiyat dünyasına nasıl giriş yaptığını velilerimize aktardı.

Bu videoda İlk Dördün Vakfı Başkanı Sayın Gülnur Vural, vakfı hangi düşence ve şartlarda kurduğunu ve ne gibi faydalar sağladığını velilerimize ileterek hoş bir edebiyat sohbeti gerçekleştirdi.