fbpx
Atatürk
Anasayfa | Kişisel Verilerin Korunması | İletişim  +90 850 247 0 742 info@ukeb.com.tr>

PSSP E-PAL HAFTASI ve KAYA TUNCER RIGHT STAFF ÖDÜLÜNÜ KAZANDIK

KAYA TUNCER RIGHT STAFF

Bir eğitim öğretim yılı süresince PSSP çalışmalarını yürüten öğrencilerin Uzay Kampı’nda bir araya geldiği e-pal haftasında, okulumuzun iki öğrencisi proje etkinlikleri, bir öğrencisi ise proje dışı etkinliklerinde çalışmalara katıldı. Projede yıl boyunca çalışıp kamp görevini de tamamlayan Yücel Kerem Baysal ve İklim Köroğlu hem katılım hem de PSSP sertifikalarını almaya, proje yürütmeyerek kampa katılan Arjen Çakır ise katılım sertifikası almaya hak kazandı.

6 Temmuz Cumartesi gerçekleşen mezuniyet töreninde Uzay Kampı eğitimcilerinin gözlemleri ve puanlamasıyla dağıtılan ödüllerden KAYA TUNCER RIGHT STAFF ödülüne öğrencimiz İklim Köroğlu layık görüldü. Araştıran, edindiği bilgiyi arkadaşlarıyla paylaşmak için çaba sarf eden, kendine güvenen, karar verebilen, mükemmelliği arayan, geleceğin uzay kaşifi özelliklerini gösteren katılımcılara verilen ödül kampın en prestijli ödülü olarak gösterilmektedir. UKEB felsefesiyle de uyuşan bu içeriğe sahip ödülü okulumuza kazandıran İklim Köroğlu’nu  ve gelişiminde emeği geçen herkesi kutluyoruz.

Yeni eğitim öğretim yılında da kulüp çalışması olarak yürütülecek olan uluslararası PSSP projesinde okulumuz Litvanya Raguva Gymnasium okulu ile eşleşerek çalışmalarını yürütecektir.