fbpx
Atatürk
Anasayfa | Kişisel Verilerin Korunması | İletişim  +90 850 247 0 742 info@ukeb.com.tr>

UKEB’DE BAYRAM VARDI

"Geri Dönüşüm" İle Doğaya Saygılı Bir Nesil

1.sınıf öğrencilerimizin Okuma Bayramı büyük bir coşku ile kutlandı. 8 Mayıs 2018 Salı günü 1A şubesinin, 9 Mayıs 2018 Çarşamba günü 1B şubesinin ve 10 Mayıs 2018 Perşembe günü 1C şubesinin kutlamalarının yapıldığı Okuma Bayramı görkemli etkinliklere sahne oldu.


Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Okul Müdürü Ali Mahmut Akça’nın açış konuşmasıyla başlayan kutlamalar öğrencilerin defilesi ile devam etti. Sene boyunca yapılan çalışmalar doğrultusunda öğrencilerin kendilerinin tasarladığı, çizimini yaptığı ve yarattığı özel kreasyonlarını sahnede giyerek sergilediği defilenin ana konusu “YENİDEN DÖNÜŞÜM” idi. Aynı konseptte düzenlenen ve İngilizce dilinde şarkılar söyleyerek çevre bilincini vurgulayan sloganlar üreten öğrencilerimizin gösterisinin ikinci yarsı müzik performanslarıyla devam etti. Orff gösterisinin yer aldığı, çocuk şarkılarının söylendiği ve animasyonların canlandırıldığı gösterinin sonunda öğrencilerin, öğretmenlerin, yöneticilerin ve annelerinin yer aldığı Final Dansı yapıldı.


Öğrencilerimizin 7 yıl sonra açmak üzere kendilerine yazdıkları mektupların okul bahçesine gömülme seremonisini takiben Genel Müdür Filiz ULUSOY’un kapanış konuşması ve sınıf öğretmenlerinin teşekkür konuşmasının ardından tüm UKEB Ailesinin bir ağızdan söylediği UKEB Marşı ile kutlamalar sona erdi.