fbpx
Atatürk
Anasayfa | Kişisel Verilerin Korunması | İletişim  +90 850 247 0 742 info@ukeb.com.tr>

Daha iyi bir okul için bize destek veren seçkin firmalar Çözüm Ortaklarımız

Program ve Yetkinlik Geliştirme

Biz Kimiz?

Dünya çapında lider bir eğitim şirketi olan Pearson’ın bir parçası olarak Edexcel, Uluslararası GCSE (Genel Orta Öğretim Sertifikası) gibi akademik yeterliliklerden, BTEC (İşletme ve Teknoloji Eğitim Konseyi) gibi mesleki yeterliliklere kadar, uluslararası anlamda geçerlilik gören programları geniş bir yelpazede sunarak, öğrencilerin eğitim ve kariyerleri ile ilgili hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktadır.

Yeterliliklerimiz
Uluslararası öğrenciler için hem akademik yeterlilikler hem de BTEC (İşletme ve Teknoloji Eğitim Konseyi) mesleki yeterliliklere ilişkin sertifika veren tek kurum olmaktan gurur duyuyoruz. İlkokul seviyesinden yüksek lisans derslerine kadar olan alanda yer alan yeterliliklerimizin tamamı, dünya çapında yılların getirmiş olduğu tecrübeden kaynaklanan kalite ve güvenilirlik ile desteklenen modern bir yaklaşım sunmaktadır. Hayata dair amaçları ve yaşları ne olursa olsun her öğrencinin kendi gelişimlerini sürdürmelerine yardımcı olarak ilerleyebilmeleri için gerekli olan tüm aşamaları sağlıyoruz.

Dünya çapında kolayca erişim ve yerel destek
92 ülkede sahip olduğumuz 5,400’ün üzerindeki uluslararası merkezimizle, öğrencileri, kendi gelişimleri için gerekli olan bilgi, beceri ve davranışlarla donatmak isteyen ve küresel anlamda geçerliliğe sahip yeterliliklerimize güvenen okullarla, kolejlerle, üniversitelerle, kamu kuruluşlarıyla, eğitimcilerle ve iş verenlerle birlikte çalışıyoruz.

Londra’da bulunan merkezimiz tarafından desteklenen uluslararası çalışan ağımız, küresel bir yaklaşımla bireye özgü yerel destek sağlamaktadır. Her yıl bir milyonun üzerinde BTEC (İşletme ve Teknoloji Eğitim Konseyi) mesleki yeterliliği sertifikalandırıyoruz ve dünya çapında dokuz milyonun üzerinde sınav kağıdı hazırlıyoruz.

Hiç şüpheniz olmasın ki;

 • pazarınızı ve bireysel ihtiyaçlarınızı tam olarak anlayabilmek için gerekli yerel bilgiyi edinmiş,
 • size en uygun eğitim çözümünü bulmak için eğitimle ilgili hem yerel hem küresel çapta ayrıntılı bilgi, tecrübe ve birikime sahip bir iş ortağı ile birlikte çalışıyor olacaksınız.
Yiyecek ve İçecek Hizmetleri

Mükemmel yiyecekler hazırlamak ve mükemmel hizmet vermek için tutkuyla çalışıyoruz.

İnsanların gün içinde ve hayat boyu duyduğu gereksinimlerinin karşılanması için yüksek kaliteli, sağlıklı, besleyici ve dengeli yiyecek seçenekleri sunmak amacıyla buradayız.

Sofra Grup olarak yiyecek ve içecek hizmetlerimizle;

 • İş yerlerinde yorgun zihinlerin tazelenmesini, verimliliklerinin yeniden canlanmasını sağlıyoruz.
 • Eğitim Kurumlarında genç beyinlerin konsantrasyonlarının artmasına yardımcı oluyoruz.
 • Sağlık kurumlarında iyileşme sürecine yardımcı oluyor, beslenme ihtiyacının sağlıklı ve dengeli öğünlerle karşılanmasını sağlıyoruz.
 • Hizmet verdiğimiz noktalarda size, evinizdeki lezzeti ulaştırıyoruz.

Yiyecek hizmeti sunduğumuz her yerde beklenti; en seçkin mekanlardaki kalite, seçenek ve değer kadar ayrıcalıklıdır. Bizler, bu anlayış doğrultusunda; marka ve hizmetlerimizi her geçen gün daha da geliştiriyor, inovasyonu destekliyor ve müşterilerimizin beklentilerini en iyi biçimde karşılamaya odaklanıyoruz.

Farklı tip ve büyüklükteki lokasyonlara en mükemmel hizmeti ulaştıracak biçimde tasarlanan yemek hizmeti çözümlerimiz sayesinde self servis restoranlardan resmi davetlere, cafe satış noktalarından konuk ağırlama ve otomatlara kadar uzanan geniş bir yelpazede üstün hizmet sunabiliyoruz.

Günde 1,2 milyon öğün servis ediyor olsak da, farklı zevkleri tatmin etmek için çalışıyoruz. Ödüllü şeflerimizin yarattığı tarif ve menüleri, spesifikasyonlarımıza uyan üreticilerden doğrudan satın alınan en iyi malzemeleri ve ekiplerimizin uzmanlığını; yemeğin bulunduğu her tabakta, sandviçte, kahve fincanında veya kanepe tepsisinde bir araya getiriyoruz.

Bu anlayış, her gün daha fazla kuruluşun yemek hizmetleri tedarikçisi olarak bizi tercih etmesini sağlıyor. Hizmetlerimiz sayesinde kurumlar tamamen kendi operasyonları üzerinde yoğunlaşma fırsatı bulurken; kalite artışı sağlıyor, maliyetlerini düşürüyor, en yüksek sağlık, güvenlik ve çevre standartlarını oluşturuyor, en yeni yiyecek ve içecek konseptlerine erişebiliyorlar…

Çalıştığımız veya ziyaret ettiğimiz mekânların temiz olması, insana değer veren bir ortamda bulunduğumuzun gerçek kanıtıdır. Böylesi ortamlarda çalışmak da ziyaret etmek de zevk verir, çalışma arzusunu ve verimliliği artırır, mekânla aramızda hoş bir bağ oluşturur. Çalışanlarınız kıymet bilen bir iş yerine layık olmak için samimiyetle işlerine yoğunlaşırken, müşterileriniz ve konuklarınız değerli bir kurumla iş birliği yapmaktan memnun olur.

Temizlikte Mükemmellik

Yirminci yüzyılın başından beri faaliyet gösteren ISS’i küresel lider konumuna yükselten hizmet alanlarından biri de temizliktir. Dünyanın 52 ülkesinde olduğu gibi Türkiye’de de temizlik hizmetindeki başarılarımızı kesintisiz sürdürüyor oluşumuz ve sektörün rol modeli konumumuz gurur duyduğumuz özelliklerimizdir.

Engin deneyimlerimizin ve daima daha iyisini başarmayı hedefleyen yaratıcı yöntemlerimizin ışığında ortaya koyduğumuz Temizlikte Mükemmellik kavramı, uluslararası bir standart olarak benimsenmiştir. 80 yıllık tecrübemizle yarattığımız ve temizlik endüstrisindeki en gelişmiş, en kullanışlı yeniliklere dayanan çözümlerimiz, hizmet kalitesi çıtasını en yükseğe çıkarışımızın temel nedenleridir.

Kendi koyduğumuz kalite çıtasını daima daha yukarıya çıkarma azmimiz, ISS’i bir temizlik şirketinden öte tam bir temizlik referans merkezi kılıyor. Çalışanlarımız, her noktasında alın teri ve derin bir bilgi birikim bulunan temizlik hizmetini eksiksiz yerine getirmek adına sürekli eğitim aldıkları için en iyi hizmeti daima biz veriyoruz.

ISS Proser, 6 bölge yönetim kadrosu, 46 il, 645 projede, 7500 i aşkın çalışanı ve uzman kadromuzla müşterilerimize güvenlik hizmeti sunuyoruz. Havalimanları, Stadyumlar, Şehir Hastaneleri, Siteler, Plazalar, Alışveriş Merkezleri, Okullar, Santraller, Fabrikalar , iş merkezleri, limanlar, zincir mağazalar … kısacası tam yanınızda her yerdeyiz !.

Müşterilerimizin kendilerini güvende hissetmelerini sağlayacak en önemli unsur, güvenlik hizmetinin uzmanlar tarafından ve mekânın her noktasını kapsama alanına alacak yetkinlikte veriliyor olmasıdır. ISS sizi, çalışanlarınızı, müşterilerinizi ve konuklarınızı, güvenlik altına alınmasını istediğiniz mekâna ve size özel çözümlerle korur. Yarattığımız güvenlik çemberinden yüzde yüz emin olmanızı, bütün değerlerinizi güvenlik işinin profesyonellerine emanet etmenin huzurunu hissetmenizi sağlarız.

Huzur içinde yaşama ve çalışma hakkına büyük önem veren ISS’i benzersiz kılan temel nokta, bu yaşamsal konuda mükemmelliği sağlamak için durmaksızın çalışmasıdır. Onlarca yıldır güvenlik hizmeti veren ISS, bu alanın her ayrıntısına hâkim olmuş, geliştirdiği özgün çözüm ve yöntemlerle can ve mal emanet edilecek en önemli güvenlik şirketi konumuna ulaşmıştır. Her geçen gün artan ve değişen güvenlik ihtiyacını personelimizi sürekli eğiterek ve yeni teknolojiler, özgün sistemler yaratarak karşılamaya devam ediyoruz.

2013 yılından beri , deneyimli ve donanımlı kadromuzla , müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler üreterek “İş Sağlığı ve Güvenliği”  prensiplerini  tüm çözüm ortaklarımızda  kurum felsefesi haline getirmeye çalışıyoruz.

Yasa ve yönetmeliklerin gereklerini yerine getirmenin yanında , uluslararası gelişme ve ihtiyaçları takip ederek , müşterilerimizi ve çalışanlarını güvenli ve sağlıklı yarınlara hazırlarız.

Tekdüze kurallar ve uygulamalar yerine , müşterimizin iş koluna uygun , “İşe Özel”  iş sağlığı ve güvenliği altyapısı oluştururuz.

Hizmet Yönetim Politikamız

 • Müşteriler ve ihtiyaçları tanımlanır.
 • Müşteri ihtiyacını karşılayabilecek yetkin personel görevlendirilir.
 • Müşterinin işgücü kaybını minimuma indirecek ziyaret ortaklaşa programlanır.
 • Görevlendirilen personel işyerine özgü tehlike ve riskleri belirler, müşteriyle paylaşır ve giderilmesi konusunda rehberlik eder.
 • İl Güvenliği Uzmanı ve İş Yeri Hekimi temel iş güvenliği eğitimi ile beraber, o işyerine özgü makine, teçhizat, vs. kullanımı ile ilgili de iş güvenliği eğitimi verir.
 • Ahiler personeli tarafından çalışma ortamı gözlenerek gelişim noktaları belirlenir ve işverenin çalışma ortamını sürekli geliştirmesine katkı sağlar.
 • Yasa ve yönetmeliklerden doğan tüm dökümantasyon İzmir Ahiler İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri A.Ş. tarafından denetlenir ve işyeri için hazırlanan dökümantasyonun elektronik ortamda müşteri tarafından yazılım vasıtasıyla ulaşılabilir olması sağlanır.
 • İzmir Ahiler İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri A.Ş. personeli tarafından yapılan her ziyaret sonrası gerçekleşen faaliyetler, tesbit ve öneriler müşteriye raporlanır.
 • Yasa ve yönetmeliklerdeki gelişmeler sürekli takip edilerek müşteriye aktarılır ve gerekli değişikliklerin yapılması için rehberlik edilir.
 • Müşteri memnuniyeti sürekli ölçülür ve gelen şikayetler çözüme en kısa zamanda ulaştırılır.