fbpx
Atatürk
Anasayfa | Kişisel Verilerin Korunması | İletişim  +90 850 247 0 742 info@ukeb.com.tr>

EĞİTİM BİRİMLERİ

OKUL ÖNCESİ

KÜÇÜK KULÜP EĞİTİM KURUMLARI

EĞİTİM ANLAYIŞIMIZ

2-6 yaş dönemi, karakter eğitiminin en önemli yıllarıdır. Bu yaşlar, temel alışkanlıkların kazanıldığı, zihinsel, sosyal, dil, öz bakım ve motor, kas gelişimlerinin en hızlı biçimde şekillendiği yaşlardır.

Küçük Kulüp Eğitim Kurumları olarak okul öncesi programlarımız uzman eğitim koordinatörlerimiz tarafından planlanmaktadır. Önceliğimiz, çocuklarımızın gelişim dönemlerine uyumlu, karakter gelişimlerini destekleyen, merak duygularını geliştiren, öğrenmeyi zevkli hale getiren bir okul ortamı hazırlamaktır.

Bilimsel düşünme yöntemleri ile erken yaşta tanışan çocuklarımız, doğanın içindeki matematiği keşfetmelerini sağlayan öğrenme tekniklerimiz sayesinde akademik bilgileri yaşama entegre etmeyi küçük yaşlarında öğrenirler. Bu eğitim felsefesi ile büyüyen çocuklarımızın, akademik ve sosyal alanda özgüvenli ve başarılı duruşları bizleri gururlandırmaktadır.

İLKOKUL

İlköğretim Programlarımız, MEB müfredatına uygun olarak Akademik Danışma Kurulumuzun ve eğitim koordinatörlerimizin temelini oluşturduğu eğitim felsefemiz ile düzenlenmiştir.

Temelinde “ÇOCUK” olan programlarımız, öğrencilerimizin gelişimsel ve bireysel özelliklerini en doğru şekilde tanımlayacak Emotional Development Program (EDP) ile desteklenmektedir. 21. Yüzyılın sosyal ve iş hayatında insanlardan beklediği özgüven, girişimcilik, sorumluluk alma, yenilikçilik, sosyal, akademik yaşam başarısı, liderlik gibi nitelikleri en iyi ve kalıcı şekilde deneyimleyecekleri bir okul ortamı hazırladık. Atatürk ilkelerini özümseyerek yaşam anlayışlarının içine alan öğrencilerimizin gelecekte ülkemizi her platformda en iyi şekilde temsil edeceklerini biliyoruz.

YETMER ve Dinamik STEAM Garajı sayesinde yeteneklerini geliştirecek ve yeni yetenek alanlarını keşfedecekler.

USLOOP ile nezaket kurallarını içselleştirip, UKEB LIFE ile kendilerine rol model olacak, ilham verecek kişilerle tanışacaklar.

Yabancı dil eğitimine okul öncesinden itibaren yoğun İngilizce ve Fransızca Programlar ile başlayan öğrencilerimiz okul içi ve dışı ulusal /uluslararası pek çok alanda dil becerilerini kullanma imkanı bulacaklar.

Spor ve sanatla iç içe olacakları atölyelerde deneyimli eğitimcilerle çalışacaklar. SOS PROGRAMLARI ile sağlıklı yaşamın sporsuz olmayacağını, dengeli beslenmenin hayati önemini öğrenecekler.

İlkokul çağındaki çocuğun oyuna olan temel ihtiyacını göz ardı etmeden, meyve ağaçları ile dolu, yemyeşil bahçemizde “mutlu okul anıları” biriktirmelerini istiyoruz. Çünkü mutlu oldukları bir okulda öğrendikleri bilgilerin daha kalıcı olacağına inanıyoruz.

ORTAOKUL

Ortaokul Programlarımız, MEB müfredatına uygun olarak Akademik Danışma Kurulumuzun ve eğitim koordinatörlerimizin temelini oluşturduğu eğitim felsefemiz ile düzenlenmiştir.

Öğrenciyi merkeze alan programlarımız, öğrencilerimizin gelişimsel ve bireysel özelliklerini en doğru şekilde tanımlayacak Emotional Development Program (EDP) ile desteklenmektedir. 21. Yüzyılın sosyal ve iş hayatında insanlardan beklediği özgüven, girişimcilik, sorumluluk alma, yenilikçilik, sosyal, akademik yaşam başarısı, liderlik gibi nitelikleri en iyi ve kalıcı şekilde deneyimleyecekleri bir okul ortamı hazırladık. Atatürk ilkelerini özümseyerek yaşam anlayışlarının içine alan öğrencilerimizin gelecekte ülkemizi her platformda en iyi şekilde temsil edeceklerini biliyoruz.

YETMER ve Dinamik STEAM Garajı sayesinde yeteneklerini geliştirecek ve yeni yetenek alanlarını keşfedecekler.

USLOOP ile nezaket kurallarını içselleştirip, UKEB LIFE ile kendilerine rol model olacak, ilham verecek kişilerle tanışacaklar.

Yabancı dil eğitimine okul öncesinden itibaren yoğun İngilizce ve Fransızca Programlar ile başlayan öğrencilerimiz, okul içi ve dışı ulusal /uluslararası pek çok alanda dil becerilerini kullanma imkanı bulacaklar.

Spor ve sanatla iç içe olacakları atölyelerde deneyimli eğitimcilerle çalışacaklar. SOS Programları ile sağlıklı yaşamın sporsuz olmayacağını, dengeli beslenmenin hayati önemini öğrenecekler.

Ortaokul döneminde ergenlikle tanışan çocuklarımız, akranlarıyla sağlıklı iletişim kuracakları platformlar, spor kulüpleri, atölyelerle sosyalleşirler.

Meyve ağaçları ile dolu, yemyeşil bahçemizde “mutlu okul anıları” biriktirmelerini istiyoruz. Çünkü mutlu oldukları bir okulda öğrendikleri bilgilerin ve dostlukların kalıcı olacağına inanıyoruz.

Ülkemizi emanet edeceğimiz gençlerimize her platformda ne kadar güvendiğimizi hissettiriyor, sosyal sorumluluk projeleri ve okul meclislerinde alacakları görevlerle onları hayata hazırlıyoruz.