fbpx
Atatürk
Anasayfa | Kişisel Verilerin Korunması | İletişim  +90 850 247 0 742 info@ukeb.com.tr>

Genel Müdürümüzün Mesajı

Değerli Ailelerimiz,

“Okula başlamak” hepimizin hayatında pek çok anıyı canlandıran bir cümledir. Bazen güzel, bazen kaygılı anılar vardır bilinçaltımızda ama her ne olursa olsun önemini biliriz okulun. Ve çocuklarımız için en iyisini isteriz, her konuda olduğu gibi.

Bizler, UKEB Okullarını tasarlarken, çocukların yaş dönemi özelliklerini ve ülkemizin eğitim konusunda dünyadaki yerini çok ayrıntılı bir şekilde inceleyerek okul felsefemizi oluşturduk. Öğrencilerimizin özgün ve özgür şekilde büyüyecekleri, yeşillikler, meyve ağaçları içinde modern bir eğitim kampüsü hazırladık. Çağdaş eğitimcilerle, öğrenmekten keyif alacakları, yaratıcılıklarını ve yeteneklerini geliştirecekleri alanlar tasarladık. Akademik Danışma Kurulumuzla, temel bilimler, ana dil, yabancı dil, spor, sanat çalışmaları, bilim, teknoloji ve matematik alanlarında gelişimlerini en üst düzeye çıkaracakları programlar düzenledik.

Evlatlarımızın gelecekte ülkemizi, ailemizi temsil edecek kişiler olacağını hepimiz biliyoruz. Çocuklarımızın bu sorumluluğu taşıyabilen ancak bunu yorgunluklarla değil “Yaşam Başarısı” ile gerçekleştiren insanlar olmalarını istiyoruz. Okullarında aldıkları sosyal ve akademik tecrübeleri kendi yaşamlarına uyguladıklarında, toplumdaki olumlu farklılıklarını hep birlikte gözlemleyeceğiz. Ailesine, insanlığa duyarlı, ülkesini, ulusunu seven, laik, demokratik Atatürk’ün arzu ettiği gibi başarılı, çağdaş gençler olmaları bizlerin haklı gururu olacak.

Birlikte çalışmak, birlikte başarmak dileğiyle…

Saygılarımla

UKEB Okulları Kurucu Genel Müdürü

Filiz Üstel