HOŞGELDİNİZ…

 

UKEB Okulları, “ÇOCUKLAR” için kurulmuş, onları hayatlarının her aşamasında güçlü, güvenilir, başarılı bireyler olmaları adına durmadan çalışan, üreten bir okuldur.

UKEB Okulları olarak, eğitim, öğretim kalitesinin ve vizyonunun bir çocuğun yaşama hazırlanma yolculuğundaki hayati önemini çok iyi biliyoruz. Bu nedenle eğitim politikalarımızı ve felsefemizi, onları yaşamın her alanında güçlendirecek programlardan oluşturuyoruz. MEB müfredatını zengin içeriklerle geliştiriyor, uluslararası programlarla destekliyoruz.

Okulumuzun kampüsü ve çevresi çocukların güvenliği ve eğitimsel ihtiyaçlarını karşılayacak, estetik zekâlarını geliştirecek şekilde tasarlanmıştır.

  1. Sınıfta başlayan öğrencilerimizi,  8. Sınıf sonunda akademik başarılar, yüksek nitelikli İngilizce, İnovatif, bilimsel yetkinlikler, yaşamsal, sportif, sanatsal üst beceriler ve Atamızın vizyonuyla mezun etmenin gururunu yaşıyoruz.

Çocuklarımızın hayata hazırlanma yolculuklarının en değerli yıllarında, yaşamsal başarılarının başlangıç noktası olmak için buradayız.

Okullumuzu yakından tanımak isteyen aileler için kapılarımız her zaman açıktır. Sizler için verimli bir görüşme hazırlamak bizler için çok kıymetli, bu nedenle görüşme talebiniz için okulumuzu arayarak veya mail yoluyla randevu oluşturmanızı önemle rica ederiz.

UKEB OKULLARI