fbpx
Atatürk
Anasayfa | Kişisel Verilerin Korunması | İletişim  +90 850 247 0 742 info@ukeb.com.tr>

S.O.S.

Keyif aldığımız şeyler zorunluluğa dönüştüğünde mutluluk verir mi? UKEB Okulları zorunluluğun yerine bilinci koyarak, öğrencilerinin inisiyatif alma, karar verme, iç motivasyonu koruma gibi yaşamsal becerileri; sağlıklı beslenme, spor ve oyun aracılığı ile içselleştirmelerini kolaylaştıracak .

SAĞLIK

Atamızın ,Sağlıklı kafa sağlıklı vücut sözünün ışığında, Çocuklarımızı bedensel ve zihinsel sağlıklarını koruma ve geliştirme konularında kendi bilinçlerini oluşturabilecekleri çalışmalar  yapıyoruz.

OYUN

Mutlu çocuk olmanın sırrı ‘’OYUN’’ da saklıdır Ukeb Okulları olarak çocuklarımızın oyun gibi en doğal haklarını yaşabilecekleri  alanlar tasarladık.

SPOR

Çocuklarımızın ilgi ve beceri  alanlarına göre yönlendirilecekleri Spor Branşları Onların motivasyonlarını artıracak, yeteneklerini ortaya çıkaracaktır. Öğrencilerimizi bireysel ve takım sporlarının birleştirici gücü ile zorluklara karşı dirençli , hoşgörülü saygılı, başarı ve başarısızlığı tolerans edebilecek bireyler olmaları için her zaman destekleyeceğiz.

UKEB Okulları öğrencileri:

• Sağlık ve hijyen için Beyaz Bayrak ,

• Düzenli beslenme alışkanlıklarının gelişmesi için Beslenme Dostu Okul ,

• Çevre duyarlılığının gelişmesini destekleyen EKO Okullar gibi projelerle öz denetim becerilerini ve beden – sel / zihinsel sağlık duyarlılıklarını geliştirirler. Bireysel ve takım sporları ile zorluklara karşı direnç, hoşgörü, saygı, başarı ve başarısızlığı tolerans edebilme gücü kazanırlar.