YERLİ MALI HAFTASI 

  1.sınıf öğrencileri bir taraftan okuma yazma sürecine devam ederken diğer taraftan da ülkemizin değerlerini içselleştiriyorlar. 
  ‘’Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası’’ etkinlikleri kapsamında derslerinde haftanın anlamından, Türk malı kullanımının ülkemiz ekonomisi için öneminden bahseden konular işleyen öğrenciler, ülkemizde ve bölgemizde yetişen sebze ve meyveler konulu çeşitli boyama etkinlikleri yaptılar. Atık materyallerden tasarladıkları kumbaraları sergileyerek gruplar halinde afiş tasarlayan ve 15 Aralık 2023 Cuma günü, UKEB restoranda, getirdikleri meyve ve kuru yemişleri paylaşan öğrenciler öğrendiklerini yaşama geçirdiler. Müzik öğretmeni eşliğinde “Kumbara” şarkısı söylenerek dans eden öğrenciler ‘’Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası’’ coşkuyla kutladılar. 
  Her yetişkinin çocukluğu ile ilgili olarak en değerli anıları arasında yer alan ‘’Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası’’ öğrenciler de en güzel anıları arasına koyarak mutlu, umutlu bir şekilde haftayı noktalamış oldular. 

Yorumlar devre dışı bırakıldı.