UKEB OKULLARI YENİ YILI BÜYÜK BİR COŞKUYLA KARŞILADI

  Okulumuz yeni yıl etkinlikleri kapsamında öğrencilerimizin gerçekleştirdiği sunumlar ve katıldığı yarışmalar eşliğinde 2022’nin son haftasını keyifli bir şekilde geçirdi.  

  26 Aralık Pazartesi günü başlayan etkinlikler kapsamında, UKEB’in ortaokul bünyesindeki öğrencileri farklı alanlardaki yeteneklerini “Ukeb’s Got Talent-UGT” yarışmasında sergileme fırsatı buldular. Öğrencilerimiz söyledikleri şarkılar, gerçekleştirdikleri dans performansları ve daha nice yetenekleri ile TEAMS üzerinden etkinliği izleyen arkadaşlarına eğlenceli dakikalar yaşattı ve dereceye giren öğrencilerimiz kendileri için hazırlanan ödülleri almaya hak kazandı. 

  27 Aralık Salı günü 4.sınıf öğrencilerimizin İngilizce heceleme bilgilerini sergiledikleri “Spelling Bee” yarışması ile kutlamalara devam edildi. Jüri karşısında kendilerine verilen sözcükleri doğru bir şekilde “spell” yapan öğrencilerimizden ilk üçe girenler çeşitli ödüller kazandı.  

  Ortaokul öğrencilerimizin katıldığı “Song Contest” ve “Trivial Pursuit” oyunu çarşamba günümüze renk kattı.  

  İlkokula UKEB’de adım atan 1.sınıf öğrencilerimiz ise söyledikleri İngilizce, Fransızca ve Türkçe şarkılar; sergiledikleri performanslar ile kendilerini izleyen velilere keyifli dakikalar yaşatırken unutamayacakları bir yeni yıl anısı yaşamış oldular. 

  Oyun ve yarışmaların yanı sıra öğrencilerimiz yeni yıl coşkusunu “UKEB New Year Party” ile doyasıya yaşadılar. Müzik eşliğinde dans ederken kendi getirdikleri ve kermesten satın aldıkları atıştırmalıkların da tadına baktılar. 

  30 Aralık Cuma günü heyecanın doruğa ulaştığı “Bingo-Tombala” yarışması gerçekleştirildi. Okul genelinde oynanan Bingo oyununda tombala yapan sınıfımızın ödül aldığı yarışmada, öğrencilerimiz hem keyifli dakikalar geçirdiler hem de sınıf olarak bir takım olma ruhunu tekrar yaşamış oldular. 

Sonraki Haber

Yorumlar devre dışı bırakıldı.